Metalografický mikroskop INSIZE 5108-M3000
Kód: 5108-M3000
Neohodnoceno
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Metalografický mikroskop 5108-M3000 má:
  • Nekonečný korekční systém chromatické aberace
  • Třícestný pozorovací tubus (2x okulár a 1x pozice pro kameru)
  • Konvertor jasného a temného pole s pěti otvory se slotem DIC
  • Digitální stmívání s funkcí obnovení a nastavení intenzity světla
  • Polarizační filtr a 360° otočný vkládací slot pro analyzátor
Technická specifikace
Osvětlení
  • 5 W LED (procházející osvětlení)
  • 5 W LED (odražené osvětlení)
Objektivy (plan semi-achromatické, pro temné i jasné pole)
  • Objektiv 5x
    • Pracovní vzdálenost: 15,00 mm
    • Clonové číslo: 0,15
  • Objektiv 10x
    • Pracovní vzdálenost: 8,40 mm
    • Clonové číslo: 0,30
  • Objektiv 20x
    • Pracovní vzdálenost: 10,30 mm
    • Clonové číslo: 0,40
  • Objektiv 50x
    • Pracovní vzdálenost: 3,00 mm
    • Clonové číslo: 0,75
Zvětšení
  • Optické zvětšení
    • 50-500x (s volitelným 100x objektivem, max. zvětšení až 1000x)
  • Digitální zvětšení (na 21.5" monitoru)
    • 170-1700x (s volitelným 100x objektivem, max. zvětšení až 3400x)
Okuláry (širokoúhlé)
  • Zvětšení: 10x
  • Zorné pole: Ø25 mm
  • Nastavitelný oční rozestup: 50-76 mm
  • Dioptrické doostřování ± 5 dioptrií (na obou okulárech)
Tubusy
  • Obrácený obraz
  • Dvoustupňový spektrální poměr binokulární:trinokulární = 100:0
Kondenzor
  • Vysouvací achromatický kondenzor (clonové číslo: 0,9)
Stolek
  • Mechanický dvouvrstvý
  • Rozměry: 310×240 mm
  • Posuv: 150×100 mm
Napájení
  • AC 100-240 V
Rozměry
  • 310x600x500 mm